"Pilaten" masky

27. ledna 2018 v 17:20 |  Pečující kosmetika
Velkým hitem poslední doby jsou slupovací masky pilaten proti černým tečkám. Podle toho co všude vidím a slyším tak je to úplný zázrak.


Já osobně jsem pravou pilaten masku nezkoušela, protože mi přijde, že je to docela drahé. Zkoušela jsem ale "falešnou" masku, která slibuje stejné účinky. Četla jsem o tom hodně na internetu a lidé psaly, že o tato maska také funguje. Myslela jsem si, že maska za pár korun nemůže mít stejný účinek, ale i tak jsem si ji koupila, protože to stojí opravdu pár korun.
Když mi přišla, tak jsem ji musela hned vyzkoušet a musím přiznat že jsem byla docela zklamaná. Nanesla jsem si ji na obličej a celé ruce jsem od toho měla zapatlané. Když jsem masku slupovala, nevytáhla mi ani jednu černou tečku. Vyzkošela jsem to několik dní po sobě, ale ani tak mi maska nepomohla. Samozřejmně, že jsem nečekala žádné zázraky, ale přeci jen, když jsem všude četla pozitivní recenze, čekala jsem, že to aslepoň trochu pomůže a masku považuji za neúčinnou. Ostatním bych ji rozhodně nedoporučila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama